Як покращити здоров'я?

Здоров'я - головна цінність нашого життя і певний показник успіху! Кожен сам несе відповідальність за своє здоров'я, яке на 80% залежить від нас - нашого способу життя і якості нашого харчування!


Вітаміни, мінерали, мікроелементи, амінокислоти, поліненасичені жирні кислоти, антиоксиданти, ферменти, корисна мікрофлора, клітковина, поліфеноли грають найважливішу роль в зміцненні та збереженні здоров'я, так як вони ідеально насичують організм потрібними поживними речовинами і оновлюють клітина за клітиною весь наш організм, відновлюючи роботу органів та систем.

 

Продукти FitLine - це найкращі інноваційні рішення, які допоможуть Вам перетворити власний організм із загального проекту на помітне та прибуткове підприємство!

Как улучшить здоровье

Для чого потрібне клітинне живлення?

ЗАГАЛЬНІ ФУНКЦІЇ ДОДАТКОВОГО ХАРЧУВАННЯ

Як підтримати свій організм?

Кожному, хто хоче бути здоровим і жити довго повноцінним життям, потрібно:

 

  • Періодично проводити детоксикацію організму - вивести токсини, шлаки, солі тяжких металів та інші шкідливі компоненти, очистити клітини та міжклітинні простори;
  • Наладити правильне харчування і своєчасно усунути дефіцит життєво важливих харчових речовин, збагатити клітини свого організму недостатніми вітамінами, мінералами, мікроелементами, амінокислотами, поліненасиченими жирними кислотами та іншими цінними речовинами;
  • Відновлювати кислотно-щелковий баланс і підвищувати імунний захист, у тому числі захист клітин від пошкодження вільними радикалами;
  • Поліпшити функцію шлунково-кишкового тракту та органів травлення, підвищити засвоюваність поживних речовин (клітковина, корисна мікрофлора);
  • Регулярно підтримувати фізичну активність;
  • Нормалізувати режим дня, водно-питний режим і сон.

Важливість та єфективність клітинного живлення  

За підрахунками вчених організм людини складається з 70 трильйонів клітин. Клітини є головними будівельними блоками, з яких формується весь організм. До складу клітини входить велика кількість органічних сполук: близько 90 хімічних елементів - 25 з них важливі для нормального функціонування організму, а 18 - життєво необхідні!

 

Причому найбільш важливим моментом тут є не лише використання будь-яких вітамінів, а відсоток їх засвоєння. Недостатньо з'їсти - важливо, щоб поживчі речовини могли максимально засвоїтися на клітинному рівні!

 

Саме те, на скільки відсотків корисні речовини усвоюються організмом, є визначальним фактором ефективності клітинного харчування.

Усі вітаміни, мінерали та інші продукти додаткового живлення FitLine розроблені на основі передових наукових концепцій ефективного засвоєння. Цілий ряд унікальних інноваційних технологій: NTC®-Nutrient Transport Concept, NGP®-Nutrition Group Product, MicroSolve®, CD-Complex® у поєднанні з древніми аюрведичними знаннями забезпечують максимальне засвоєння живильних речовин і швидку позитивну дію на роботу всього організму.


З продуктами додаткового харчування FitLine Ви станете кращим постачальником цінних речовин для свого організму.

ПОДИВИТИСЯ АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ FITLINE

Які вітаміни вибрати?

Вітамінні комплекси, мінерали, спортивне харчування, косметика для догляду за шкірою

Дорослим
Витамины Fitline для взрослых

Які вітаміни потрібні для дорослих? Чим підтримати свій організм, щоб забезпечити відмінне здоров'я та високу працездатність?  

 

Організм дорослої людини з 20 до 65 років регулярно схильний до максимальних навантажень: сім'я, робота, стрес, шкідливі звички, незбалансоване харчування. Все це веде ...

Дітям
Жінкам
Вагітним
Чоловікам
Студентам
Літнім
Спортсменам
Управління вагою
Догляд шкіри, волосся, нігтів