Комплекс вітамінів для вагітних жінок 

Профілактика та відновлення здоров'я  

Дефіцит деяких вітамінів може призвести до неправильного розвитку плода, а патогенна флора кишечника та піхви жінки може потрапити в організм дитини під час пологів та викликати тяжкі захворювання. Цього можна уникнути, якщо грамотно підійти до майбутнього народження здорового малюка та вберегти організм жінки від негативних наслідків.

01

PowerCoctail Junior

(ПауерКоктейль Джуніор)

Натуральний комплекс Джуніор містить унікальну комбінацію активних речовин: молочно-мінеральний концентрат (6 мінералів), 11 життєво важливих вітамінів, екстракти понад 24 цінних рослин (овочів, фруктів, злаків та спецій). Забезпечує вагітну жінку збалансованим набором життєво важливих речовин для свого здоров'я та правильного формування плода.

 

PowerCoctail Junior FitLine підтримає імунітет вагітної жінки, підвищить опірність інфекційним захворюванням, запобігає або знизить прояви токсикозу. Сприяє гармонійному розвитку всіх органів та систем майбутньої дитини ... Більше

02

Omega 3+E

(Омега 3+Е)  

Єдина у світі міцелована (водорозчинна) Omega 3+E FitLine містить цінні поліненасичені жирні кислоти для збереження здоров'я майбутньої мами та правильного розвитку плода, оскільки забезпечує зростаючі клітини важливими компонентами для здоров'я. Засвоюється на 95-98% та має приємний смак флоридського апельсина.

 

Для вагітних дуже важливий прийом Омега-3 з вітаміном Е для відмінної роботи нервової та серцево-судинної системи, допоможе впоратися зі зростаючим гормональним навантаженням і стресами, покращить імунітет, підвищить еластичність тканин, що запобігає гіпертонусу матки, підготує молочні залози до ла тургор тканин після пологів. Є вибір: Омега-3 із тунця або Омега-3 із водоростей (веган) ... Більше

Омега-3+Е

з риб'ячого жиру

Омега-3+Е 

з мікроводоростей

03

Feel Good Yoghurt

(Філ Гуд Йогурт)

Натуральний пробіотичний продукт Філ Гуд Йогурт з порошком солодкої сироватки та цінними мінералами містить також вітамін В3, аюрведичні трави, пребіотик інулін та пробіотики (живі корисні бактерії 60-100 млн. в 1 мл готового продукту). Має максимальну біологічну цінність для ідеального травлення та імунітету.

 

Feel Good Yoghurt FitLine необхідний вагітним у другий-третій триместр для стабілізації кишкової мікрофлори та усунення дисбактеріозу кишечника та піхви, що забезпечує заселення правильною мікрофлорою стерильного кишечника дитини при проходженні пологових шляхів. Також Йогурт Про-В-4 покращує травлення, сприяє синтезу вітамінів та незамінних амінокислот, підвищує імунітет.

Філ Гуд

йогуртовий напій

Філ Гуд 

йогурт

ПОДБАЙТЕ ПРО СВОЄ ЗДОРОВ'Я ТА ЗДОРОВ'Я ДИТИНИ ВЖЕ ЗАРАЗ!