Комплекс вітамінів для дітей 

Профілактика та відновлення здоров'я 

У період від народження дитини до її дорослішання до 12-14 років організм збільшує масу в 10-15 разів, судини і нерви виростають на сотні кілометрів, а мозок обробляє більше інформації, ніж за все подальше життя. У дитячому віці закладається фундамент здоров'я на все життя. Які "будівельні матеріали" для цього потрібні Вашим дітям?!?

01

PowerCoctail Junior

(ПауерКоктейль Джуніор)

Натуральний вітамінно-мінеральний комплекс для дітей Джуніор містить унікальну комбінацію активних речовин: 11 життєво важливих вітамінів, молочно-мінеральний концентрат (6 мінералів), екстракти понад 24 цінних рослин (овочів, фруктів, трав та спецій), пребіотик. Сприяє гармонійному фізичному та психічному розвитку.

 

У дитячому віці закладається фундамент здоров'я на все життя. Тому PowerCoctail Junior FitLine необхідний всім без винятку дітям, особливо хворим, дітям з поганим травленням, алергіями, при підвищених фізичних та розумових навантаженнях ... Більше

02

Omega - 3+E

(Омега 3+Е)  

Перша у світі та єдина міцелована (водорозчинна) Омега-3 з вітаміном Е з приємним апельсиновим смаком сприяє правильному розумовому та фізичному розвитку дитини будь-якого віку, оскільки забезпечує зростаючі клітини цінними поліненасиченими жирними кислотами та вітамінами.

 

Omega - 3+E FitLine забезпечить дітям відмінну роботу нервової та серцево-судинної системи, допоможе впоратися зі зростаючим інформаційним навантаженням та стресами, покращить зір, імунітет, усуне запалення та алергічні реакції. Дитина може вибрати на свій смак: "рибна" Омега з тунця або Омега-веган з водоростей ... Більше

Омега-3+Е

з риб'ячого жиру

Омега-3+Е 

з мікроводоростей

03

Feel Good Yoghurt

(Філ Гуд Йогурт)

Нове покоління натуральних пробіотиків Філ Гуд Йогурт містить порошок солодкої сироватки з цінними мінералами, інулін, вітамін В3, аюрведичні трави та пробіотики (живі корисні бактерії 60-100 млн/мл готового продукту) і має максимальну біологічну цінність для ідеального.

 

Feel Good Yoghurt FitLine необхідний дітям для кращого засвоєння поживних речовин, синтезу вітамінів та незамінних амінокислот, усунення дисбактеріозу, алергії, стабілізації кишкової флори при незбалансованому харчуванні, стресі, прийомі антибіотиків та інших ліків. Особливо важливо для ослаблених дітей, які часто хворіють.

Філ Гуд

йогуртовий напій

Філ Гуд 

йогурт

ПОДБАЙТЕ ПРО ЗДОРОВ'Я СВОЇХ ДІТЕЙ ВЖЕ ЗАРАЗ!