FitLine Basics 

(Бейсікс)

Відчуй результат!

Вітамінний комплекс FitLine Basics необхідний для оптимального забезпечення життєво важливих поживних речовин. Він покращує роботу шлунково-кишкового тракту, підвищує імунітет, покращує самопочуття.


Бейсікс FitLine - ексклюзивна і запатентована розробка німецьких вчених (ЕР 1348343) для ідеального травлення та імунітету. Він є унікальним за ефективності продуктом і містить високоякісний натуральний концентрат екстрактів овочів, фруктів і злаків, а також культур цінних живих молочнокислих бактерій. Бейсікс постачає організму 8 різних розчинних та нерозчинних баластних речовин, що сприяють регулюванню травлення та очищенню кишечника, а також необхідні вітаміни та антиоксиданти (А, С, Е та мікроелемент селен), рослинні ензими - ферменти, розчинна та нерозчинна клітковина, живі пробіотичні культури, цінні екстракти трав та інше.


Кому потрібен Basics?

 

 • Кожному для покращення травної системи

 • Людям зі зниженим імунітетом, що часто хворіють

 • Для профілактики онкологічних захворювань

 • Для профілактики запорів

 • Для покращення здоров'я при нервовій роботі, стресових ситуаціях

 • Для профілактики грипу та простудних захворювань

 • Для профілактики порушень зору

 • Для профілактики карієсу
 • Для профілактики шкірних захворювань, при дерматитах будь-якого генезу
 • Як захист від шкідливого впливу ультрафіолету - за 4 тижні до інтенсивного прийняття сонячних ванн
 • Для профілактики варикозного розширення вен - добре використовувати разом з FitLine Activize Oxyplus і Munogen
 • Профілактика захворювань опорно-рухової системи
 • Для підняття тонусу - у комплексі з FitLine Activize Oxyplus
 • Для зниження шкідливих впливів довкілля, зокрема. куріння, тим, хто відчуває інтоксикацію від сигарет та алкоголю
 • У програмах корекції ваги. Ефективний у поєднанні з FitLine Q10 Plus, Omega-3+E, ProShape All-in-one, ProShape Amino.
 • Під час занять спортом

Переваги вітамінного комплексу Basics

Багатофункціональний збалансований натуральний вітамінний комплекс Basics FitLine – це комбінація високоякісних біоактивних речовин. Завдяки інноваційним концепціям та сучасним німецьким науковим технологіям Бейсікс є високоефективним продуктом з широким спектром профілактичної дії:

 

 • FitLine Basics – ідеальне підґрунтя для доповнення звичайної їжі. Він значно збільшує дієвість та засвоєння поживних речовин, сприяє перебудові мікрофлори кишечника та його стабільній правильній роботі;

 • Містить величезну кількість вторинних рослинних речовин та антиоксиданти з цих речовин, рослинні травні ферменти (32 ферменти), які підтримують важливі функції життєдіяльності організму та допомагають у боротьбі з вільними радикалами;

 • Містить пребіотики - фруктоолігосахариди, що сприяють швидкому розмноженню та зростанню здорових кишкових бактерій;

 • Містить живі культури молочнокислих бактерій (мільярд на порцію), які позитивно впливають на флору кишечника та сприяють оптимальному засвоєнню їжі та нормальному травленню;

 • Містить Лактобактерії реутері (Lactobacillus reuteri), які продукують Реутерин – антибактеріальна речовина широкого спектру дії, що пригнічує зростання патогенних бактерій, дріжджоподібних грибків та найпростіших;

 • Містить потужну групу антиоксидантів - вітамін С, вітамін Е, бета-каротин (провітамін А) у міцелованій (водорозчинній) формі, мікроелемент селен, а також екстракти виноградних кісточок, зеленого чаю та куркумін;

 • Містить екстракт куркуми з γ-циклодекстрином, який характеризується дуже швидким, ефективним засвоєнням. Біодоступність у 45 разів вища, ніж у звичайної куркуми;

 • Знижує апетит, усуває почуття голоду між їдою. Низькокалорійний, в одній порції 34 ккал;

 • Має оптимізований глікемічний індекс. Вміст вуглеводів в одній порції, як у четвертинці яблука;

 • Використання запатентованої технології MicroSolve® (заснованої на міцілювання частинок) призводить до кращого засвоєння поживних речовин і дозволяє зберігати правильні пропорції компонентів при меншій дозі продуктів;

 • Забезпечує у 5 разів швидшу доставку та ефективне засвоєння цінних поживних речовин у порівнянні з аналогічними комплексами завдяки концепції транспортування поживних речовин NTC®;

 • Не містить алергенів;

 • Унікальний, запатентований, зручний у застосуванні.

 

Використовуючи натуральний вітамінний комплекс Бейсікс, Ви гарантовано отримаєте результат! 

 

При прийомі смачного вітамінного коктейлю Бейсікс Ви відчуєте як налагодиться процес травлення, нормалізується апетит, з'явиться легкість у шлунку та кишечнику, покращиться перистальтика. А при оновленні мікрофлори зміцниться Ваш імунітет, що дасть щоденний приплив сил і покращить загальне самопочуття.

Цінні живильні речовини Basics FitLine гарантовано і максимально засвояться Вашим організмом завдяки унікальним технологіям NTC®-Nutrient Transport Concept, NGP®-Nutrition Group Product та CD-Complex®.

FitLine Basics – оптимально забезпечує організм життєво важливими поживними речовинами для гарного самопочуття та здоров'я.


Як приймати Basics?

Рекомендоване дозування:

Приймати 1-2 порції на день.

Денна порція: 1 пакетик = 12 г порошку.

ОБСЯГ УПАКОВКИ: 360 г (30 пакетиків). Упаковка розрахована на 1 місяць.

Застосування:

1 пакетик вітамінного порошку (12 г) розчинити у 200 мл негазованої води кімнатної температури. Ідеально з ранку у комбінації з FitLine Activize Oxyplus.

Попередження:

УВАГА! Перші 2-3 дні починати прийом з маленьких доз (1/3 - 1/2 пакетика). Збільшувати дозування поступово. Після відкриття використовувати якнайшвидше. Зберігати у сухому прохолодному місці, недоступному для дітей.

Тривалість застосування:

Мінімальний курс 3 місяці (цикл оновлення клітини). Можна приймати довго.

Активні інгредієнти:

Клітковина: аравійська камедь (гуміарабік), гуарова камедь, вівсяні та рисові висівки, клітковина яблучна, горохова, пектин, порошок овочевий (броколі, капуста, морква, перець, шпинат, помідори), інулін.
Комплекс овочевих ензимів: амілаза, лактаза, протеаза, целюлаза, ліпаза.
Культури молочнокислих бактерій: лактобактерії ацидофільні (Lactobacillus acidophilius) та лактобактерії реутери (Lactobacillus reuteri).
Вітаміни: вітамін С, вітамін Е, бета-каротин.
Екстракти: екстракт гранатолістної мальпігії (екстракт ацероли), екстракт зеленого чаю, екстракт куркуми з γ-циклодекстрином, екстракт виноградних кісточок.
Селенові дріжджі з високим вмістом селену.
Підсолоджувачі: фруктоза, глікозиди стевії.

Властивості активних речовин 

КЛІТКОВИНА (харчові волокна)

КЛІТКОВИНА - життєво важлива група складних вуглеводів, що містяться в сплетенні рослинних харчових волокон. Найвідоміше властивість клітковини – абсорбція шкідливих речовин, отрут, пестицидів і солей важких металів, що накопичилися в людському організмі. Відсутність або недостатня кількість клітковини в раціоні людини призводить до тяжких розладів здоров'я аж до інвалідності та різкого скорочення тривалості життя.

 Корисні властивості КЛІТКОВИНИ:

 

  ВІСЯНІ І РИСОВІ ОТРУБИ – це нерозчинна клітковина, натуральний природний сорбент. Цей вид харчових волокон виводить токсини з кишечника, тим самим бореться з самоотруєнням організму і запорами.

  НЕРОЗЧИННІ ЯБЛУЧНІ ВОЛОКНА – різновид нерозчинної клітковини, яка значно покращує перистальтику кишечника, очищає мікроворсинки, адсорбує та виводить різні токсини та алергени з організму.

  ГОРОХОВІ ВОЛОКНА - мають вологоутримуючі та емульгуючі властивості, що впливає на фізіологічне легке очищення кишечника.

  ЯБЛУЧНИЙ ПЕКТИН - уповільнює всмоктування простих вуглеводів і жирів, що сприяє нормалізації рівня глюкози в крові та зниженням рівнів тригліцеридів та холестерину крові, а також зниженням ризику розвитку ожиріння. Пектин покращує периферичний кровообіг і перистальтику кишечника завдяки розвитку корисних бактерій кишечника, які розмножуються і синтезують важливі вітаміни, амінокислоти, леткі жирні кислоти та ін., плюс пригнічують зростання патогенної флори.

  ГУМІАРАБІК та ГУАРОВА КАМЕДЬ – полісахариди, розчинна клітковина зі складних вуглеводів. Активно зв'язується з водою та сприяє нормальному формуванню випорожнень, а також захищає слизову оболонку товстого кишечника від подразнення та запалення. Нормалізує кишкову мікрофлору, пов'язує токсини, знижує рівень холестерину та інше.

  ІНУЛІН – високоцінний складний вуглевод, що складається на 95% із фруктози. Він благотворно впливає на обмін речовин в організмі, надає протизапальний та регенераторний вплив на слизову оболонку шлунка, кишечника, жовчного міхура, підшлункової залози та печінки, сприяючи відновленню функцій цих органів. Крім того, інулін підвищує засвоєння кальцію (важливо при остеопорозі).

  ОВОЧНИЙ ПОРОШОК (броколі, капуста, морква, зелений перець, шпинат, томати) - багата джерело біологічно активних речовин, що дозволяє отримувати необхідний комплекс вітамінів та мінералів. Але, крім цього, рослинні компоненти містять ще близько 25 000 цінних біоактивних речовин (вони забезпечують колір, смак і структуру рослин), які мають потужні антиоксидантні властивості, надають захист клітин нашої нервової системи, допомагають запобігти серцево-судинним і онкологічним захворюванням.


ЖИВІ МОЛОЧНОКИСЛІ КУЛЬТУРИ 

ЗДОРОВА МІКРОФЛОРА КИШЕЧНИКА – запорука не лише нашого доброго самопочуття, а й нашого здоров'я загалом. Імунна система нашого організму на 80% зосереджена саме в кишечнику: перевага у бік патогенної флори внаслідок незбалансованого харчування, стресів, надлишку токсинів і хімікатів в їжі, антибіотиків веде до бродіння, гниття, утворення отрут і проникнення в організм збудників.

  ЛАКТОБАКТЕРІЇ РЕУТЕРІ – анаеробні бактерії, виділені із грудного молока. Вони мають високу здатність прикріплюватися до стінки кишечника і продукувати реутерин – антибактеріальну речовину, яка пригнічує патогенні бактерії, гриби та найпростіші, при цьому не руйнує корисну флору кишечника і стійка до антибіотиків.

 

 Корисні властивості лактобактерій РЕУТЕРИ:

 

  мають протизапальний ефект (збільшує кількість протизапальних T-регуляторних клітин), захищають від інфекцій, борються з грибками;

  знижують стрес та сприйняття болю, прискорюють загоєння ран;

  сприяють сексуальній привабливості, посилюють сексуальний потяг;

  прийом лактобактерій Ретері покращує якість шкіри та волосся;

  L.reuteri виробляють вітамін В12 і підвищують рівень вітаміну D3 у крові;

  допомагають при запорі, покращують перистальтику кишечника;

  зменшують запалення кишечника та підшлункової залози у дітей з активним виразковим колітом, знижують частоту діареї у дітей;

  знижують рівень холестерину ЛПНЩ (ліпопротеїни низької щільності), корисні для щитовидної залози;

  борються з бактеріями, що викликають утворення порожнин у зубах, сприяють здоров'ю ротової порожнини.


КОМПЛЕКС ІЗ РОСЛИННИХ ФЕРМЕНТІВ

ФЕРМЕНТИ ДЛЯ ТРАВЛЕННЯ - це білкові структури, у складі яких є різні амінокислоти. Вони допомагають «розбирати» їжу на важливі елементи, беруть участь у роботі травних залоз та шлунково-кишкового тракту, у перетравленні та засвоєнні їжі, підтримують корисну мікрофлору кишечника.


Наш організм виробляє обмежену та недостатню кількість ферментів для повноцінного перетравлення їжі. До ферментної недостатності призводять запальні захворювання підшлункової залози (зокрема панкреатит), запалення кишечника, гастрит, патології печінки та жовчовивідних шляхів, патології слизової оболонки кишечника.

 Корисні властивості травних ФЕРМЕНТІВ:

 

 АМІЛАЗИ З ПРОРОСТКІВ ПШЕНИЦІ - ферменти для гідролізу крохмалю, глікогену та полісахаридів.

  ПРОТЕАЗИ З ПЛОДІВ ПАПАЙЇ розщеплюють білки до амінокислот.

  ЛАКТАЗИ З ЯЧМЕННОГО СОЛОДУ – ферменти, які переводять молочний цукор (лактозу) у глюкозу та галактозу.

  ЛІПАЗИ – беруть участь у розщепленні жирів. Виділено з насіння, плодів, бульб і кореневищ злакових (кукурудза, овес та ін.), а також з насіння бобових (квасоля, горох) і соняшника.

  ЦЕЛЮЛАЗА – фермент, що розщеплює целюлозу (клітковину - це оболонки рослинних клітин) для більш повного використання внутрішньоклітинних поживних компонентів, зокрема рослинних білків.

 Ознаки нестачі ФЕРМЕНТІВ:

 

Кому не знайомі такі проблеми як запор, гази, спучування живота, шлункові та кишкові кольки? Ознаками дефіциту ферментів можуть бути печія, проблеми ваги, алергія, швидка втома, повільне одужання після хвороби. Встановлено, що порушення роботи шлунково-кишкового тракту, травних процесів, у тому числі роботи ферментів, відбувається через зміну хімічної структури їжі, а також надлишку стресів, ліків, токсинів, патогенних мікроорганізмів.

 

Основна перевага рослинних ферментів у тому, що вони починають перетравлення їжі у шлунку на 60 хвилин раніше, ніж їжа потрапить у тонкий кишечник, де вона може бути засвоєна. І якщо в тонкому кишечнику є пошкодження, то попередньо ферментована їжа викличе набагато менше негативних реакцій, а поживні речовини буде засвоєно в кишечнику!


АНТІОКСИДАНТИ 

АНТИОКСИДАНТИ – група біологічно активних речовин, які нейтралізують негативну окисну дію вільних радикалів, перешкоджають розвитку захворювань, гальмують процеси старіння. Антиоксиданти виконують роль природного щита для організму та захищають від пошкодження клітинні оболонки та інші структури усередині клітини.


У вітамінному комплексі Бейсікс міститься безліч цінних антиоксидантів: вітаміни С, Е, бета-каротин, порошок ацероли (природне джерело вітаміну С), куркумін, селенові дріжджі, екстракт зеленого чаю, екстракт виноградних кісточок.

 Корисні властивості АНТИОКСИДАНТІВ:

 

Останнім часом вчені дійшли висновку, що з багатьох антиоксидантів особливо важливі вітаміни А, С, Е та мікроелемент селен

  ВІТАМІН А (ретинол) – антиоксидант, необхідний для зору, формування кісток, зубів, а також здоров'я шкіри, волосся, роботи імунної системи. Важливу роль відіграє для зростання нових клітин, уповільнює старіння.

   ВІТАМІН С (аскорбінова кислота) – потужний антиоксидант, грає важливу роль в окисно-відновних процесах, бере участь у синтезі колагену, проколагену та гормонів, в обміні фолієвої кислоти і заліза, регулює згортання крові, нормалізує проникність капілярів, необхідний для кровотворення, має протизапальну та протиалергічну дію.

  ВІТАМІН Е (токоферол) уповільнює процес старіння клітин, сприяє збагаченню крові киснем, що знижує втому, покращує живлення клітин, зміцнює стінки судин, захищає еритроцити від ураження токсинами, запобігає утворенню тромбів, сприяє їх розсмоктуванню, зміцнює міокард.

  СЕЛЕН - захищає від серцево-судинних захворювань, посилює імунітет, збільшує тривалість життя, а також важливий для профілактики розвитку злоякісних пухлин, захисту від вірусних захворювань, поліпшення репродуктивної функції. При взаємодії з іншими антиоксидантами вітамінами Е, С – селен покращує розумову діяльність, знижує депресію, покращує загальний стан організму.

 Ознаки нестачі СЕЛЕНУ:

 

При нестачі селену імунітет втрачає свою силу щодо хвороботворних бактерій і вірусів. Дефіцит селену призводить до проблем підшлункової, щитовидної залози, захворювань шкіри. Повноцінна робота печінки та нирок також безпосередньо залежить від забезпеченості організму селеном.

 Корисні властивості АНТИОКСИДАНТІВ:

 

  ВИНОГРАДНІ КІСТОЧКИ І ЗЕЛЕНИЙ ЧАЙ – містять найпотужніші природні антиоксиданти, які перевершують за активністю вітаміни Е та С у десятки разів! Вони усувають порушення кровообігу, зміцнюють кровоносні судини, особливо вени, зменшують набряки та небезпеку утворення тромбів, покращують роботу клітин мозку. Ці найефективніші протипухлинні сполуки захищають клітини від пошкодження і підтримують формування організмом власних антиоксидантних ферментів.

  КУРКУМІН – потужний антиоксидант і природний антибіотик. Вітамінний комплекс FitLine Basics також характеризується дуже швидким і ефективним засвоєнням, у тому числі завдяки високій біодоступності куркуміну в 45 разів більше, ніж звичайної куркуми.


ФРУКТОЗА 

ФРУКТОЗА - натуральний цукор, який присутній у вільному вигляді майже у всіх солодких фруктах, овочах, а також меді.


Фруктоза – вуглевод із низьким глікемічним індексом. Її вживання в їжу не викликає коливань рівня цукру в крові та, відповідно, різких викидів інсуліну, які спричиняє вживання цукру. Ці властивості мають особливу важливість для людей, які страждають на цукровий діабет.

 Корисні властивості ФРУКТОЗИ:

 

  ФРУКТОЗА - стабілізує рівень цукру в крові, зміцнює імунітет, знижує ризик виникнення карієсу, швидко відновлює сили при високих фізичних навантаженнях та розумовій напрузі, не впливає на роботу підшлункової залози і може застосовуватися при панкреатиті. На відміну з інших вуглеводів, фруктоза досягає внутрішньоклітинного метаболізму без втручання інсуліну.


СТЕВІЯ 

СТЕВІЯ - це натуральний цукрозамінник, визнаний найкращим серед інших. Ця трава в 200 разів солодша за цукор, не містить калорій і має багатий склад: містить білок, клітковину, залізо, калій, магній, натрій, вітаміни А і С, безліч антиоксидантних сполук - флавоноїди, тритерпени, дубильні речовини, кавову кислоту, кемпферол та кверцетин.


  СТЕВІЯ - з одного боку визнана найсолодшим і нешкідливим природним продуктом, з іншого - володіє широким потенціалом для лікування ендокринних і серцево-судинних захворювань, корисна при порушенні обміну речовин, захворюваннях нирок, серця і судин, має діуретичну та протизапальну дію. Сучасна наука підтвердила антисептичні переваги стевії. Крім того, виявлено цілу низку інших позитивних реакцій на прийом препаратів зі стевією. Езотерики називають стевію божественним еліксиром, який живить усі органи здоров'ям.

 Корисні властивості СТЕВІЇ:

 

   знижує рівень цукру, нормалізує функції підшлункової залози. Знижує навантаження на підшлункову залозу, внаслідок зменшення потреби вироблення інсуліну;

  використовується при лікуванні гіпертонії - знижує рівень холестерину в крові, розріджує кров, покращує мікроциркуляцію, зміцнює стінки судин і капілярів (підвищується їх еластичність); нормалізує артеріальний тиск;

  застосовується при виразках шлунка (перешкоджає утворенню виразок), при захворюваннях печінки (гепатитах та початкових стадіях цирозу печінки), хворобах органів слуху, рахітах, поганому зорі;

  лікарські форми рослини застосовуються для загоєння ран після операцій, при наркоманії та алкоголізмі;

  використовується як протимікробний та протизапальний засіб для дезінфекції порожнини рота. Ефективна при пародонтозі, зменшує ризик карієсу зубів. Блокує розвиток паразитів у організмі;

  підвищує імунітет, протистоїть грипу та застуді (флавоноїди зміцнюють імунітет, оскільки є потужними антиоксидантами), сприяє відділенню мокротиння;

  сповільнює старіння клітин в організмі. Містить кремній та речовини, що входять до складу стевіозиду, які беруть участь у регенерації та відновленні тканин клітин організму людини;

  сприяє швидкому відновленню після великих фізичних навантажень;

  нормалізує обмін речовин і сприяє схуднення;

  допомагає в лікуванні алергії.

Які вітаміни вибрати?

Вітамінні комплекси, мінерали, спортивне харчування, косметика для догляду за шкірою

Дорослим
Витамины Fitline для взрослых

Які вітаміни потрібні для дорослих? Чим підтримати свій організм, щоб забезпечити відмінне здоров'я та високу працездатність?  

 

Організм дорослої людини з 20 до 65 років регулярно схильний до максимальних навантажень: сім'я, робота, стрес, шкідливі звички, незбалансоване харчування. Все це веде ...

Дітям
Жінкам
Вагітним
Чоловікам
Студентам
Літнім
Спортсменам
Управління вагою
Догляд шкіри, волосся, нігтів