FitLine D-Drink 

(Д-Дрінк)

Відчуй результат!

Д-Дрінк FitLine високоефективний та безпечний комплекс для детоксикації організму.


FitLine D-Drink - ексклюзивна розробка вчених Наукової ради компанії PM-International.

 

Він містить натуральні поживні речовини для посилення обміну речовин, поліпшення перетравлення їжі, захоплення та виведення шкідливих речовин, поліпшення процесів у печінці та нирках.

 

До його складу входить широкий спектр активних інгредієнтів: нерозчинна і розчинна клітковина, цінні натуральні екстракти лікарських рослин, вітаміни, мінерали.


Кому потрібен D-Drink?

 

 • Кожній людині для детоксикації (очищення організму)

 • Для покращення функції печінки та нирок

 • Для зміцнення імунної системи, що часто хворіють

 

 • Перед програмою корекції ваги

 • Настійно рекомендується під час підготовки до вагітності

 • При схильності до алергічних захворювань

 

 • Для виведення ртуті та важких металів з організму (особливо любителям риби та морепродуктів)

 • Для зменшення інтоксикації після прийому алкоголю

 • Для зниження шкідливих впливів довкілля (у т.ч. куріння)

 

Переваги FitLine D-Drink

Токсини в нашому організмі викликають постійне отруєння. Руйнівна роль токсинів може призвести до катастрофічних наслідків, до збоїв у роботі органів. Тому дуже важливо знизити негативний вплив токсинів на організм, допомогти печінці та ниркам краще виконувати свою фільтраційну функцію.

 

Високоякісні інгредієнти, збалансований склад та NTC-технологія доставки речовин роблять вітамінно-мінеральний комплекс FitLine D-Drink високоефективним продуктом для детоксикації організму. Він має цілу низку переваг:

 

 • є джерелом розчинної та нерозчинної клітковини (рисові висівки, яблучна клітковина, гуарова камедь), яка має властивості пребіотика, сприяє швидкому розмноженню та зростанню здорових кишкових бактерій;

 • містить біологічно активні речовини, мікроелементи, які є каталізаторами біохімічних процесів та забезпечують роботу власних антиоксидантних систем організму: хром, цинк, селен, молібден;

 • розроблений відповідно до концепції транспортування поживних речовин у клітину – NTC, яка сприяє біозасвоюваності до 98%;

 • FitLine D-Drink – це 14-денна програма з прийомом 1 порції на день. Смачна суміш високоякісних натуральних інгредієнтів, що посилюють один одного за принципом пу синергії;

 • містить 5 блоків поживних речовин, які сприяє поліпшенню функції печінки, нирок, обміну речовин, перетравлення їжі, захоплює шкідливі речовини з клітин та транспортує їх у печінку та нирки для виведення;

 • має склад високоякісні натуральні інгредієнти: броколі, розторопша, артишок, одноклітинні водорості, екстракти кропиви, дикого часнику, куркуми, імбиру;

 • сприяє виведенню з організму важких металів, зокрема ртуті, якою заражена риба у сучасних умовах;

 • в основі D-Drink – аюрведичні формули та сучасні високоефективні технології;

 • містить екстракт куркуми з γ-циклодекстрином з дуже швидким, ефективним засвоєнням, біодоступність у 45 разів вище, ніж у звичайної куркуми, завдяки запатентованій технології CD-complex;

 • містить спеціальні водорозчинні форми хлорели, спіруліни та холіну;

 • напій FitLine D-Drink має приємний смак та низьку калорійність. У 1 пакетику – 23 ккал. В якості цукрозамінника використовується стевія;

 

Вживаючи німецький, вітамінно-мінеральний комплекс Д-Дрінк, Ви проведете ефективну детоксикацію в організмі! 

 

Після прийому натурального детоксикаційного комплексу FitLine D-Drink - організм очиститься від різних токсинів, накопичених роками, покращиться мікрофлора кишечника, травлення, функції печінки, нирок. У результаті з'явиться більше легкості, енергії та працездатності.

D-Drink FitLine розроблений відповідно до концепції NTC® - транспортування поживних речовин у клітину, що сприяє оптимальному засвоєнню цінних речовин. 

«При споживанні харчової клітковини знижується рівень холестерину в крові та ризик виникнення раку передміхурової залози». 


"International Journal of Cancer"

Клітковина повинна обов'язково входити до щоденного раціону харчування людини.


Згідно з доповіддю Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я «Про раціональне харчування»

Як приймати D-Drink?

Рекомендоване дозування:

Приймати 1 пакетик на день.

Денна порція: 1 пакетик = 7 г порошку.

ОБСЯГ УПАКОВКИ: 14 пакетиків (98 г). Упаковка розрахована на курс 14 днів.

Застосування:

1 пакетик порошку (7 г) розчинити в 250 мл негазованої води до повного розчинення. Протягом 2-3 годин після прийому пити багато води.
Дорослим та дітям старше 14 років приймати по 1 пакетику 1 раз на день за 30 хвилин до сніданку або до прийому Оптимального сету.

Попередження:

Індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність та годування груддю.

У разі тимчасового погіршення стану, викликаного надлишковим виходом токсинів, потрібно зменшити дозування і збільшити споживання чистої води.

Зберігати у сухому прохолодному місці, недоступному для дітей.

Тривалість застосування:

Приймати 14 днів без перерви (14 пакетиків) 1 раз на 3-6 місяців.

При необхідності прийом можна продовжити до 3-4 упаковок з перервою між упаковками 14 днів (чергувати: 2 тижні, 2 тижні відпочинок).

Активні інгредієнти:

Клітковина: нерозчинна - рисове висівки, розчинна - клітковина яблучна, гуарова камедь. Лікарські рослини: екстракт кропиви, порошок броколі (індол-3-кабінол, глюкорафанін, глюконастуртин і глюкобрасицин), порошок артишоку, екстракт розторопші плямистої, порошок водоростей (спіруліна, хлорела), порошок листя дикого часнику, екстракт імбиру.
Вітаміни: бітартрат Холін (вітамін В4). Мінерали: цинк (глюконат), селен (дріжджі, збагачені селеном), хром (піколінат), молібдат натрію.
Коректори смаку: глікозиди стевії, лимонна кислота.

Які вітаміни вибрати?

Вітамінні комплекси, мінерали, спортивне харчування, косметика для догляду за шкірою

Дорослим
Витамины Fitline для взрослых

Які вітаміни потрібні для дорослих? Чим підтримати свій організм, щоб забезпечити відмінне здоров'я та високу працездатність?  

 

Організм дорослої людини з 20 до 65 років регулярно схильний до максимальних навантажень: сім'я, робота, стрес, шкідливі звички, незбалансоване харчування. Все це веде ...

Дітям
Жінкам
Вагітним
Чоловікам
Студентам
Літнім
Спортсменам
Управління вагою
Догляд шкіри, волосся, нігтів