FitLine Med Active Gel 

(Мед Актив Гель)

Відчуй результат!

Мед Актив Гель з хондропротекторами для підтримки здорових суглобів та профілактики руйнування хрящової тканини.


FitLine Med Active Gel розроблений вченими Наукової ради німецької компанії PM-International і містить натуральні компоненти найвищої якості для хрящової тканини. До його складу входить хондроїтин сульфат - природний складовий суглобового хряща, комплекс з багатим складом рослинних екстрактів, лецитин, мікроелементи цинк, кремній, мідь та інше.


Мед Актив Гель 

Геленк-Фит

Геленк-Сет

Кому потрібен Med Active Gel?

 • Чоловікам та жінкам від 40 років для підтримки здорових суглобів (кісток, хрящів та зв'язок) та профілактики

 • Людям із проблемами кісток, хрящами та загальними проблемами суглобів (також у молодому віці)

 

 • Людям з надмірною масою тіла, оскільки надмірна вага надмірно перевантажує суглоби
 • Спортсменам для профілактики руйнування суглобів, зміцнення та відновлення після та навантажень
 • Для якнайшвидшого відновлення після переломів, травм, операцій
 • При порушеннях постави дорослим та підліткам
 • Літнім людям

Переваги Med Active Gel 

Будь-яке захворювання суглобів і опорно-рухового апарату в цілому - це не випадково виник стан, а процес, що давно почався в організмі, що має свої серйозні причини. Недотримання правил здорового способу життя, незбалансоване харчування (брак мінералів та мікроелементів), травми та інші причини створюють умови для розвитку таких хвороб як: остеопороз (дефіцит кальцію в кістках), запальні захворювання суглобів (артрит, поліартрит, періартрит), дистрофічні хвороби суглобів (остеохондроз, артроз).

 

Якщо вчасно не звернути увагу на проблему болю в хребті і захворювань суглобів, що розвивається, то це може призвести до обмеження рухової активності, зниження якості життя і поступового перетворення здорової людини на інваліда.

 

Інноваційний німецький Med Active Gel FitLine з натуральним збалансованим складом з високоякісних інгредієнтів (хондроїтин, екстракти, мікроелементи) зарекомендував себе як високоефективний продукт з низкою переваг:

 

 • Унікальне поєднання інноваційної технології NTC з давніми аюрведичними знаннями лікування організму;

 • Ефективна взаємодія хондропротекторів з трав'яними екстрактами, водоростями та мінералами;

 • Глибоке проникнення біологічно активних речовин забезпечує місцеву знеболювальну дію на суглоби та системну дію на весь організм.

Механізм дії 

 • Перешкоджає зносу суглобів;

 • Забезпечує еластичність сполучної тканини;

 • Сприяє формуванню суглобового мастила (синовіальної рідини);

 • Має протизапальну властивість;

 • Полегшує біль у разі дегенеративних хвороб суглобів.

 

Використовуючи німецький вітамінний комплекс Active Gel FitLine, Ви забезпечите більш швидку та ефективну підтримку своїм суглобам!

 

Мед Актив Гель з хондроїтином, трав'яними екстрактами і мінералами допомагає захищати суглоби від зносу і надає поживну, протизапальну та охолоджувальну дію.

Біологічно активні речовини Med Active Gel FitLine гарантовано потраплять на клітинний рівень і максимально засвояться завдяки унікальній науковій концепції транспортування речовин NTC® (Nutrient Transport Concept) у поєднанні з давніми аюрведичними рецептами.


​​​​​​​

Про здоров'я суглобів і організму в цілому потрібно думати з молодості, і для цього використовувати ефективні способи профілактики та боротьби з хворобами суглобів.


Як приймати Active Gel?

Рекомендоване дозування:

Застосовувати 2-3 десь у день.

ОБСЯГ УПАКОВКИ: 150 мл.

Застосування:

Гель наносити 2-3 рази на день на проблемні ділянки.

Найкращий ефект в організмі досягається при одночасному використанні місцево FitLine Med Active Gel зовні з порошковим напоєм FitLine Gelenk-Fit всередину, який містить потрібну концентрацію необхідних для суглобів речовин: глюкозамін сульфат, хондроїтин сульфат, вітаміни, мінеральні речовини та мікроем.

Попередження:

УВАГА! Слід враховувати, що відновлення хрящової тканини протікає досить складно та повільно. Тому не варто чекати миттєвих результатів і припиняти застосування хондропротекторів, не досягнувши результату. Хондропротектори дають живлення для відновлення суглобів і якщо припинити їх використання раніше часу – хрящ продовжить руйнуватися. 

Тривалість застосування:

Для стійкого довгочасного ефекту тривалість курсу застосування від 6 до 18 місяців, в деяких найскладніших випадках до 2 – 3 років.

Активні інгредієнти:

Хондроїтин сульфат, сульфат цинку, оксид кремнію, глюконат міді, порошок бурої водорості, лецитин, сквалан, хондрус кучерявий, фруктовий екстракт гуарани, дубильний екстракт верби білої, квітковий екстракт арніки гірської, екстракт полину гори, , олія насіння соняшника, ментол, камфора.

Мед Актив Гель 

Геленк-Фит

Геленк-Сет

Властивості активних речовин  

Що пишуть наукові джерела щодо дії складових:

 

 • ХОНДРОЇТИН СУЛЬФАТ - перешкоджає руйнуванню хряща; стимулює процеси утворення компонентів хряща (глікозаміногліканів, протеогліканів, колагенів, гіалуронової кислоти); активує вироблення внутрішньосуглобової рідини; має протизапальний ефект;
 • МЕНТОЛ - має охолодну, слабку антисептичну, протисвербіжну, заспокійливу та болезаспокійливу дію;
 • КАМФОРА - проявляє знеболювальну, поживну, очищувальну, протизапальну, дратівливу, ранозагоювальну, антисептичну та омолоджуючу дію;
 • ДУБИЛЬНИЙ ЕКСТРАКТ ІВИ БІЛОГО - містить велику кількість різних похідних саліцилової кислоти (природний аналог аспірину), які блокують синтез простагландинів, тим самим перешкоджають розвитку запального процесу в суглобах. Також має знеболювальну та протизапальну дію, аналогічну тому, що характерно для нестероїдних. протизапальних засобів (НПЗП);
 • ФРУКТОВИЙ ЕКСТРАКТ ГУАРАНИ – має протизапальну, тонізуючу та знеболювальну властивості, допомагає виводити молочну кислоту з тканин;
 • КВІТКОВИЙ ЕКСТРАКТ АРНИКИ ГІРНИЧОЇ - завдяки протизапальній дії зменшує запальні та ревматичні процеси, полегшує біль у суглобах і в м'язах;

 

 • ПОРОШОК БУРОЇ ВОДОРОСТІ - забезпечує високий лікувально-профілактичний ефект як при внутрішньому, так і при зовнішньому застосуванні. Допомагає при захворюваннях суглобів: ревматизм, артрит, артроз;
 • ЕКСТРАКТ ДУНАЛІЄЛИ СОЛОНОВОДНІЙ - мікроводорослість з відмінними антиоксидантними властивостями;
 • ХОНДРУС КУРЧАВИЙ (ІРЛАНДСЬКИЙ МОХ) – червона водорість має антивиразкову, антикоагулюючу, імуностимулюючу, протипухлинну та противірусною активністю;
 • ЕКСТРАКТ ПОЛИНУ ГІРКОГО - надає знеболювальну та протизапальну дію при захворюваннях суглобів та подагрі;
 • ЕКСТАРКТ КОРЕНЯ КУРКУМИ ДОВГИЙ - підтримує здоров'я опорно-рухової системи (кісток і суглобів). Куркумін знижує запалення та подальшу руйнацію. Куркума має гепатопротекторний ефект, що захищає печінку від різноманітних токсичних речовин. Проведені США дослідження показали, що куркума зменшує набряки при артриті. З цього випливає, що куркума дуже корисна людям, які хворіють на артрит, ревматоїдний артрит та інші захворювання суглобів.

Мед Актив Гель 

Геленк-Фит

Геленк-Сет

Які вітаміни вибрати?

Вітамінні комплекси, мінерали, спортивне харчування, косметика для догляду за шкірою

Дорослим
Витамины Fitline для взрослых

Які вітаміни потрібні для дорослих? Чим підтримати свій організм, щоб забезпечити відмінне здоров'я та високу працездатність?  

 

Організм дорослої людини з 20 до 65 років регулярно схильний до максимальних навантажень: сім'я, робота, стрес, шкідливі звички, незбалансоване харчування. Все це веде ...

Дітям
Жінкам
Вагітним
Чоловікам
Студентам
Літнім
Спортсменам
Управління вагою
Догляд шкіри, волосся, нігтів