FitLine Heart Duo 

(Харт Дуо - Омега-3 + Q10 + Е)

Відчуй результат!

Heart Duo - комплекс з унікальною комбінацією Омега-3 жирних кислот, коензимом Q10 і вітаміном Е. Зміцнює серцево-судинну, імунну систему, підвищує енергію клітин, фізичну та розумову працездатність.


Heart Duo FitLine - запатентований міцельований комплекс з подвійною силою і високим біозасвоєнням. Він включає в себе ефективну комбінацію та властивості поліненасичених Omega-3 жирних кислот EPA, DHA, коензима Q10 і натурального вітаміну Е (токоферол).

 

Більше про властивості і функції Heart Duo FitLine можна дізнатися в докладному описі кожного продукту: Omega-3 і Коензим Q10.  


Якщо рівень жирних кислот EPA, DHA Омега–3 у крові низький (< 4 %), то ймовірність раптової зупинки серця в десятки разів вища, ніж за високого рівня (> 8 %).


Професор КЛЕМЕНС фон ШАККІ – на 70-й щорічній сесії Німецького товариства кардіологів (2004).

Як приймати Heart Duo?

Рекомендоване дозування:

Приймати 1-2 рази на день.

Денна порція: 35 крапель = 1,67 мл.

ОБСЯГ УПАКОВКИ: 1 пляшка = 50 мл для приготування 30 порцій. Упаковка розрахована на 1 місяць.

Застосування:

Розчинити 35 крапель (1,67 мл – 1 порція) у будь-якому напої без газу. Рекомендується зберігати у холодильнику.

Попередження:

Перші 2-3 дні починати прийом завжди з маленьких доз. Після відкриття використовувати якнайшвидше, зберігати в прохолодному та сухому місці, недоступному для дітей.

УВАГА! Не використовувати при індивідуальній непереносимості, геморагічному синдромі. Скасувати прийом Fitline Heart Duo перед хірургічними операціями (через ризик збільшення часу кровотечі). Проконсультуйтеся з лікарем, якщо Ви приймаєте антикоагулянти!

Тривалість застосування:

Щонайменше 6 місяців. Можна приймати довго.

Активні інгредієнти:

Гліцерин, вода, риб'ячий жир збагачений поліненасиченими жирними кислотами Омега-3: ейкозапентаєнової (EPA) та докозагексаєнової (DHA), натуральний вітамін Е (токоферол), емульгатор (лецитин сої), натуральний ароматизатор, олія.

Які вітаміни вибрати?

Вітамінні комплекси, мінерали, спортивне харчування, косметика для догляду за шкірою

Дорослим
Витамины Fitline для взрослых

Які вітаміни потрібні для дорослих? Чим підтримати свій організм, щоб забезпечити відмінне здоров'я та високу працездатність?  

 

Організм дорослої людини з 20 до 65 років регулярно схильний до максимальних навантажень: сім'я, робота, стрес, шкідливі звички, незбалансоване харчування. Все це веде ...

Дітям
Жінкам
Вагітним
Чоловікам
Студентам
Літнім
Спортсменам
Управління вагою
Догляд шкіри, волосся, нігтів