FitLine Lutein 

(Лютеїн)

Відчуй результат!

FitLine Lutein - нове покоління продуктів для очей - перший у світі вітамінний комплекс із лютеїном, зеаксантином і вітаміном Е в міцельованій рідкій формі, що оптимально діє на наші очі і покращує зір.


FitLine Lutein - абсолютно унікальне рішення німецьких учених, ексклюзивна і запатентована розробка з доведеною високою ефективністю. До його складу входять найважливіші для захисту та харчування очей речовини: лютеїн, зеаксантин, вітамін Е, вітамін А, екстракт чорнобривців з каротиноїдами.


​​​​​​​

Кому потрібен Lutein?

 • Для профілактики вікових уражень кришталика, сітківки ока, в т.ч. макулярної дистрофії сітківки

 • Для профілактики зорового комп'ютерного синдрому

 

 • Для профілактики зниження гостроти зору при виражених зорових навантаженнях (робота за комп'ютером, підвищена освітленість, тривале керування автомобілем)

 • Для профілактики курячої сліпоти або порушення сутінкового зору

 

 • При тривалому носінні контактних лінз

 • При підвищеному стресі та незбалансованому харчуванні

 

 • Курцям та людям зі світлим кольором очей

 • При заняттях віндсерфінгом, гірськими лижами, альпінізмом

Переваги FitLine Lutein 

 

В останні десятиліття науково-технічний прогрес призвів до різкого збільшення навантаження на наш зір. Будь-яке яскраве світло від випромінювання екранів комп'ютерів, планшетів, телефонів і телевізорів руйнівно впливає на головну частину ока – макулу – центральну область сітківки. Робота з гаджетами змушує очі особливо сильно напружуватися і постійно змінювати фокус. Це потребує великих витрат енергії та підвищеної витрати головного зорового пігменту – родопсину, який відповідає за сутінковий зір. Ця надзвичайно несприятлива ситуація для наших очей, яка значно погіршує зір.

 

За даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я (ВООЗ), понад 1,3 млрд. людей у світі живуть із різними проблемами зору. У глобальних масштабах сильно помолодшали вікові захворювання очей: дистрофія сітківки, нескоректовані аномалії рефракції, катаракта, вікова дегенерація жовтої плями, глаукома, діабетична ретинопатія, помутніння рогівки, трахома.

 

Основними причинами порушення зору сучасної людини є:

 

Погіршення кровообігу у власних очах. Дихання і харчування всіх клітин організму здійснюється через кровоносні судини. Сітківка ока – дуже ніжний орган, вона страждає при найменших порушеннях кровообігу, оскільки пронизана найтоншими в організмі капілярами (у десятки разів тонша за волосся).

Старіння сітківки. З віком гострота зору падає, так як руйнується світлочутливий пігмент сітківки ока, за допомогою якого ми бачимо.

Надмірна напруга очей. Клітини сітківки страждають при попаданні на них надто яскравого світла (ультафіолет, екрани гаджетів, реклама, кислотні кольори), а також від напруження при недостатньому освітленні.

Сухість слизової очей. Ясність зору також залежить від чистоти прозорих оболонок, через які проходить промінь світла, відбитий від предметів, і спеціальної вологи слізних каналів.

 

Але, що важливо - за статистикою приблизно 80% випадків порушення зору, що зустрічаються у світі, вважаються запобіжними. Високоякісні натуральні інгредієнти, міцельована форма продукту і NTC-технологія доставки речовин робить Lutein FitLine високоефективним засобом для живлення очей та має ряд переваг:

 

 • Завдяки науково обґрунтованій MicroSolve®–технології досягається краще та швидше біозасвоєння (від 5 до 10 разів) порівняно з неміцелованими традиційними формами;

 • Найвища якість, чистота та гарантія безпеки – виробництво за німецькими фармацевтичними стандартами GMP;

 • Запатентований - ексклюзивно розробляється лише у РМ-International;

 • Без консервантів містить тільки натуральні компоненти;

 • Запатентований щадний екстраційний спосіб отримання жирів і масел;

 • Запатентована сировина для високоякісного натурального продукту;

 • Містить складні ефіри лютеїну в такому ж вигляді, як вони знаходяться в овочах і фруктах;

 • На 61% краща біозасвоюваність складних ефірів лютеїну в порівнянні з вільним лютеїном (лютеїн і зеаксантин відносяться через свою жиророзчинну форму до трудно розчинних речовин);

 • Ретельний збалансований склад групи інгредієнтів (лютеїн, зеаксантин, вітаміни Е, А), що дозволяє значно поліпшити результативність і якість.

 

Використовуючи німецький міцелований комплекс FitLine Lutein, Ви гарантовано покращите живлення та захист очей!

 

Клінічні дослідження довели, що щоденне вживання лютеїновмісних препаратів значно знижує ризик виникнення захворювань сітківки.

Всі цінні поживні речовини лютеїну, зеаксантину, вітаміну А і Е, швидко досягнуть клітин ока і максимально засвояться завдяки унікальним технологіям MicroSolve® і NTC® (Nutrient Transport Concept).


FitLine Lutein і утворюються з нього в тканинах ока зеаксантин є
головним пігментом жовтої плями, розташованої в центрі сітчастої оболонки очей, яка відповідає за ясний і якісний зір.

 

Численні клінічні дослідження показали, що дефіцит лютеїну призводить до негативних змін у тканинах ока та до незворотного погіршення зору.


Як приймати Lutein?

Рекомендоване дозування:

Приймати 1 порцію (1,0 мл) на день.

Денна порція: 19 крапель = 1 мл.

ОБСЯГ УПАКОВКИ: 30 мл для приготування 30 порцій по 1 мл. Упаковка розрахована на 1 місяць.

Застосування:

19 крапель (1,0 мл) розчинити в 150-200 мл негазованої води кімнатної температури, ідеально зранку в комбінації з FitLine Activize Oxyplus.

Попередження:

УВАГА! Перші 2-3 дні починати прийом з маленьких доз. Збільшувати дозування поступово. Після відкриття використовувати якнайшвидше. Зберігати у сухому прохолодному місці, недоступному для дітей.

Тривалість застосування:

Мінімальний курс 3 місяці (цикл оновлення клітини). Можна приймати довго.

Активні інгредієнти:

Лютеїн, зеаксантин, вітамін Е, вітамін А, екстракт чорнобривців прямостоячих (Tagetes Erecta) з каротиноїдами, гліцерин, вода, рослинна олія, емульгатор (лецитин сої).

Властивості активних речовин

 

Накопичено достовірні клінічні дані, що доводять позитивну дію лютеїнвмісних препаратів для очей:

 

 • Прискорюють регенерацію пошкоджених клітин сітківки;

 • Перешкоджають підвищенню ламкості та проникності капілярів;

 • Запобігають руйнуванню сітківки та помутнінню кришталика (попереджають або зупиняють дистрофію сітківки);

 • Створюють надійний антиоксидантний захист сітківки та пригнічують утворення вільних радикалів;

 • Мають здатність проникати в тканини ока і ефективно захищають центральну зону сітківки від агресивної дії спектра денного світла;

 • Допомагають відновити ушкоджену структуру ока;

 • Підвищують зорову працездатність;

 • Усувають дискомфорт, почервоніння та болючі відчуття в області очей;

 • Покращують кровообіг у тканинах ока;

 • Забезпечують відтік продуктів обміну;

 • Захищають очі від ультрафіолетового випромінювання;

 • Лютеїн і зеаксантин поглинають шкідливу блакитну частину спектра світлового потоку, виконують захисну (антиоксидантну) екрануючу функцію і нейтралізують руйнівну дію тих променів, які все ж таки проникли в ніжні структури сітківки.

 • ВІТАМІН А, що міститься в Лютеїні, підтримує функції зору - входить до складу зорового пігменту (паличок сітківки ока – родопсину та зорового пігменту колб – йодопсину). Нестача вітаміну А - порушує колірне сприйняття, погіршує здатність бачити в темряві, призводить до висихання клітин рогівки та кон'юктиви, що підвищує ризик захворювання на кон'юнктивіт і кератит.

 • Потужний антиоксидант, що міститься в Лютеїні - ВІТАМІН Е, допомагає запобігти відшарування сітківки ока, катаракту, підтримує зір при діабеті. Він бере участь в обміні білка, нормалізує згортання крові та покращує її циркуляцію, нормалізує м'язову діяльність.

 

Які вітаміни вибрати?

Вітамінні комплекси, мінерали, спортивне харчування, косметика для догляду за шкірою

Дорослим
Витамины Fitline для взрослых

Які вітаміни потрібні для дорослих? Чим підтримати свій організм, щоб забезпечити відмінне здоров'я та високу працездатність?  

 

Організм дорослої людини з 20 до 65 років регулярно схильний до максимальних навантажень: сім'я, робота, стрес, шкідливі звички, незбалансоване харчування. Все це веде ...

Дітям
Жінкам
Вагітним
Чоловікам
Студентам
Літнім
Спортсменам
Управління вагою
Догляд шкіри, волосся, нігтів