FitLine Optimal-Set Для родини 

(Оптимальний набір Для родини)

Активайз, Бейсікс, Ресторейт, Джуніор

Відчуй результат!

Optimal-Set Для родини включає натуральні високоякісні вітамінно-мінеральні комплекси для дорослих - Активайз, Бейсікс, Ресторейт і комплекс вітамінів та мінералів для дітей - Пауер Кокейль Джуніор.


Optimal-Set Для родини - збалансований комплекс з високим відсотком біозасвоєння, який постачає в організм дорослих і дітей унікальну комбінацію життєво-важливих корисних речовин: натуральні вітаміни, мінерали, антиоксиданти, мікроелементи, клітковину, фруктів, ягід та багато іншого. 

 

Більше про властивості та функції Оптимального сету для дорослих та дитячого комплексу ПауерКоктейль Джуніор можна дізнатися у докладному описі кожного продукту.  


Вітамінно-мінеральний комплекс Оптимальний сет Для родини забезпечить організм дорослих та дітей основними життєво важливими поживними речовинами, захистить від безлічі хвороб, дасть гарний розвиток, бадьорість та енергійність тілу, закладе фундамент для сильного імунітету.


Як приймати Optimal-Set Для родини?

Вітаміни для дітей Джуніор

Рекомендоване дозування:

Приймати 1-2 порції на день.

Денна порція: 1 чайна ложка = 7 г порошку.

Дітям до 6 років – 1 порція на день.

Дітям з 6 до 12 років - 2 порції на день.

З 12 років - рекомендується Оптимальний сет.

ОБСЯГ УПАКОВКИ: 200 г для приготування 30 порцій по 7 г порошку. Упаковка розрахована на 1 місяць.

Застосування:

1 чайну ложку порошку Джуніор (7 гр) розчинити в 200 мл води або улюбленому негазованому дитячому напої кімнатної температури.

Попередження:

УВАГА! Перші 2-3 дні починати прийом з маленьких дозувань. Після відкриття використовувати якнайшвидше. Зберігати у сухому прохолодному місці, недоступному для дітей.

 

ПауерКоктейль Джуніор 

для дітей

Вітаміни для дорослих Оптимальний сет

Рекомендоване дозування:

Активайз: 1-3 мірні ложки на день.

Бейсікс: 1-2 пакети на день.

Ресторейт: 3 мірні ложки = 1 пакет. У програмах зниження ваги 3 порції на день після їжі через 30 хвилин.

Упаковка кожного продукту розрахована на 1 місяць.

Застосування:

Вранці: Активайз та Бейсікс. В 200 мл води без газу кімнатної температури розчинити 1-3 ложки Активайзу і 1 пакетик Бейсікса. Випити за півгодини до сніданку.

 

Увечері: Ресторейт. 3 мірні ложки або 1 пакетик Ресторейту розчинити при постійному помішуванні в 250 мл води без газу. Випити за півгодини до сну або увечері після вечері через 30 хвилин. Пити маленькими ковтками, повільно після повного припинення шипіння.

 

Оптимальний сет

для родини

Які вітаміни вибрати?

Вітамінні комплекси, мінерали, спортивне харчування, косметика для догляду за шкірою

Дорослим
Витамины Fitline для взрослых

Які вітаміни потрібні для дорослих? Чим підтримати свій організм, щоб забезпечити відмінне здоров'я та високу працездатність?  

 

Організм дорослої людини з 20 до 65 років регулярно схильний до максимальних навантажень: сім'я, робота, стрес, шкідливі звички, незбалансоване харчування. Все це веде ...

Дітям
Жінкам
Вагітним
Чоловікам
Студентам
Літнім
Спортсменам
Управління вагою
Догляд шкіри, волосся, нігтів