FitLine Optimal-Set Extra 

(Оптимальний набір Екстра)

Активайз, Бейсікс, Ресторейт, Омега-3+Е, Q10

Відчуй результат!

Оптимальний сет Екстра - найбагатший за складом, багатофункціональний і смачний набір продуктів FitLine з найширшим спектром дії.


Оптимальний сет Екстра FitLine - ексклюзивне рішення німецьких вчених з абсолютно унікальним комплексним підходом. Цілий ряд найбільш важливих для здоров'я поживних речовин гармонійно взаємодіють один з одним і показують найвищу ефективність і результат. Цей вітамінно-мінеральний комплекс найкраще забезпечує організм цінними натуральними високоякісними компонентами: ПНЖК (Омега-3), коферментом Q10 (убіхінон), вітамінами А, B, C, D3, E, мінералами та мікроелементами (кальцій, магній, цинк, залізо калій, мідь, марганець, хром, селен), антиоксидантами, ферментами, клітковиною, пробіотичними культурами, екстрактами корисних трав та інше.


Склад Optimal-Set Екстра

(Програма Життєвий тонус)

FitLine Activize Oxyplus

 

Вітамінний комплекс підвищує енергію та працездатність, покращує пам'ять ...

FitLine Basics

 

Смачний коктейль із фруктів, овочів та злаків, з корисною мікрофлорою …

FitLine Restorate

 

9 життєво важливих мінералів з натуральним вітаміном D для ...

FitLine Omega 3+E

 

Omega-3 з високоякісного риб'ячого жиру (або з мікроводоростей) для ... 

FitLine Q 10 Plus

 

«Вітамін молодості» та потужний антиоксидант. Підвищує енергію клітин ...

Кому потрібен Optimal-Set Extra?

 • Для підвищення фізичної активності та працездатності
 • Людям, чий щоденний раціон харчування містить мало овочів та фруктів, корисних жирних кислот
 • Для покращення пам'яті та концентрації уваги
 • Для зміцнення нервової системи тим, хто відчуває стреси

 

 • Для зміцнення імунітету, при частих інфекційних та запальних захворюваннях

 • Для профілактики вегето-судинної дистонії, синдрому холодних рук та ніг

 • Для профілактики серцево-судинних захворювань та атеросклерозу

 • Для покращення травної системи та нормалізації обміну речовин

 • Для профілактики синдрому хронічної втоми, підвищення життєвої сили та енергії

 

 • Для профілактики онкологічних захворювань

 • Для відновлення кислотно-лужної рівноваги та якісного здорового сну

 • Для профілактики захворювань опорно-рухової системи

 • Спортсменам та людям з підвищеним фізичним навантаженням

 • Для поліпшення обміну речовин у головному мозку, уповільнення процесів старіння, захисту клітин від окислення

Переваги Optimal-Set Екстра

Оптимальний сет Екстра (програма "Життєвий тонус") - потужний вітамінно-мінеральний комплекс із цілим рядом продуктів: Активайз, Бейсікс, Ресторейт, Омега-3, Q10. Ця програма ідеально покриває потреби у поживних речовинах та надає максимальну позитивну дію на організм:

 

 • Підвищує працездатність та витривалість. Збільшує кількість кисню, що засвоюється клітинами організму. Забезпечує приплив фізичної енергії і підвищення розумової активності;
 • Містить рослинні травні ферменти, які підтримують функції життєдіяльності організму та живі культури молочнокислих бактерій, які сприяють розбудові мікрофлори кишечника та його стабільній правильній роботі;
 • Допомагає у боротьбі з вільними радикалами – містить групу антиоксидантів – вітамін С, вітамін Е, бета-каротин (провітамін А), мікроелемент селен, а також екстракти виноградних кісточок, зеленого чаю та куркумін;
 • Забезпечує організм біологічно активними речовинами, яких недостатньо у звичайній їжі вітамінами, мінералами та іншими корисними сполуками;

 • Вітаміни групи В сприяють підтримці функцій нервової системи: покращують пам'ять, концентрацію уваги, настрій, зменшують сонливість, втому, депресії;

 • Вітамін B3-ніацин сприяє покращенню мікроциркуляції (розширює капіляри, завдяки чому руки та ноги стають теплими);

 • Підтримує енергетичний обмін речовин, спалювання білків, жирів та вуглеводів; покращує засвоєння поживних речовин;

 • Мінерали та мікроелементи сприяють відновленню кислотно-лужного балансу, підтримують здоровий стан кісток, шкіри та волосся, а також функціонування серця та м'язів, ферментний обмін речовин, високу ефективність імунної системи;

 • Допомагає нейтралізувати негативні наслідки шкідливих звичок, стресів, одноманітного та незбалансованого харчування; допомагає в програмах корекції ваги та при целюліті;

 • Містить поліненасичені жирні кислоти Омега-3 із високоякісного екологічно чистого риб'ячого жиру (мікроводорослих) та натуральний високоякісний вітамін Е; 1 порція FitLine Omega 3+E забезпечує достатнє постачання життєво важливими Омега-3 поліненасиченими жирними кислотами;

 • Технологія MicroSolve® міцелювання веде до значного підвищення концентрації коензиму Q10 та вітаміну E у плазмі порівняно з іншими продуктами, що містять коензим Q10.

 • Досягається найвища ефективність та біодоступність (засвоєння) до 98% завдяки концепціям NTC® та NGP®;

 • Не містить алергенів, штучних консервантів та емульгаторів;

 

Застосування Оптимального сета Екстра FitLine покриває потреби організму людини в поживних речовинах і допомагає підтримувати його в здоровому стані.

 

Випиваючи вранці найсмачніший натуральний збалансований вітамінний коктейль з 4-х продуктів - Activize, Basics, Omega 3+E, Q10 Plus, організм отримає необхідні вітаміни, ферменти, клітковину, корисні бактерії, незамінні жирні кислоти, коензим Q10, вітамін Е, які створюють умови для ідеального травлення, зміцнюють імунітет, підвищують енергію і працездатність організму.

 

Приймаючи ввечері мінеральний комплекс Restorate FitLine, організм насититься потрібними мінералами, мікроелементами та вітаміном D3. Це сприятиме відновленню кислотно-лужного балансу, зміцненню опорно-рухового апарату, поліпшенню сну, шкіри, волосся, нігтів.

Синергія цінних біоактивних речовин Оптимального сету FitLine в комбінації з унікальними технологіями NTC®-Nutrient Transport Conctpt, NGP®-Nutrition Group Product, MicroSolve®, CD-Complex позитивно вплинуть на роботу всього організму в цілому.

Приймаючи вітамінно-мінеральний комплекс Оптимальний сет Екстра, Ви найкращим способом підтримаєте своє здоров'я, підвищите загальний тонус організму, станете бадьорішим, енергійнішим не тільки під час курсу прийому, але і після завершення.


Як приймати Optimal-Set Extra: Activize, Basics, Restorate, Omega-3, Q10?

Рекомендоване дозування:

Активайз: 1-3 мірні ложки на день.

Бейсікс: 1-2 пакети на день.

Ресторейт: 3 мірні ложки = 1 пакет. У програмах зниження ваги 3 порції на день після їжі.

Омега-3+Е: 35 крапель на день.

Q10: 18 крапель на день.

Упаковка кожного продукту розрахована на 1 місяць.

Застосування:

Вранці: Активайз, Бейсікс, Омега-3, Q10. У 200-300 мл води без газу кімнатної температури розчинити 1-3 ложки активайза, 1 пакетик Бейсікса, 35 крапель Омега-3 і 18 крапель Q10. Випити за півгодини до сніданку. Цей коктейль можна поєднувати з іншими вітамінними комплексами: Цельшутц, Муноген, Лютеїн.

 

Увечері: Ресторейт. 3 мірні ложки або 1 пакетик Ресторейту розчинити при постійному помішуванні в 250 мл води без газу. Випити за півгодини до сну або увечері після вечері.

УВАГА! Restorate пити повільно, після повного припинення шипіння. Не змішувати з FitLine Basics, оскільки харчові волокна ускладнюють всмоктування мінералів.

Попередження:

УВАГА! Перші 2-3 дні починати прийом з 1/3 - 1/2 від добового дозування. Збільшувати дозування поступово. Після відкриття використовувати якнайшвидше. Зберігати у сухому прохолодному місці, недоступному для дітей.

Тривалість застосування:

Мінімальний курс 3 місяці (цикл оновлення клітини). Можна приймати довго.

Активні інгредієнти::

Докладний склад на сторінці продукту: Активайз, Бейсікс, Ресторейт, Омега-3, Q10.

Які вітаміни вибрати?

Вітамінні комплекси, мінерали, спортивне харчування, косметика для догляду за шкірою

Дорослим
Витамины Fitline для взрослых

Які вітаміни потрібні для дорослих? Чим підтримати свій організм, щоб забезпечити відмінне здоров'я та високу працездатність?  

 

Організм дорослої людини з 20 до 65 років регулярно схильний до максимальних навантажень: сім'я, робота, стрес, шкідливі звички, незбалансоване харчування. Все це веде ...

Дітям
Жінкам
Вагітним
Чоловікам
Студентам
Літнім
Спортсменам
Управління вагою
Догляд шкіри, волосся, нігтів